Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво мислят родителите ви за Бил

Go down 
+6
NeLiTo
Tokio`Boy
ogity
DarkPrincess
Schwarz_Engel
Tokio_Hotel
10 posters
АвторСъобщение
Tokio_Hotel
Admin
Tokio_Hotel


Брой мнения : 454
Age : 32
Registration date : 11.08.2008

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 3:14 pm

Еми, нашите много го харесват-като изключим мама и тати Laughing
Сериозно, не са много очаровани от него, ама като щерка им е такава луда-искат, не искат, търпят му физиономията като ми влязат в стаята Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://tokiohotelbg.bulgarianforum.net
Schwarz_Engel
напреднал потребител
напреднал потребител



Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 09.02.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 8:29 pm

Майка ми много му се кефи,а пък баща ми няма мнение,но понякога като иска да ме дразни казва,че е педераст и се хили като идиот. lol!
Върнете се в началото Go down
DarkPrincess
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 19
Age : 28
Registration date : 11.02.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:20 pm

майка ми не го търпи ни аз я драня олкото повече се оплаква толкова пповече и го показвам на пик.баща ми не му пука само като иска ме базика и да ме дразни казва че е жена и да махна всички пик за да не стана лисбиика. Very Happy ...
Върнете се в началото Go down
ogity
начинаещ
начинаещ
ogity


Брой мнения : 18
Age : 30
Registration date : 11.02.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:09 pm

emi maika mi misli 4e e momi4e a ba6tami ne se interesuva mnogo tokio hotel
Върнете се в началото Go down
http://bilitytomity.piczo.com
Tokio`Boy
напреднал потребител
напреднал потребител
Tokio`Boy


Брой мнения : 23
Age : 30
Registration date : 17.02.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 12:07 am

Не го харесват lol! ама не ми пука lol! а сестрата винаги ме дразни и вика че е гей Very Happy
Върнете се в началото Go down
NeLiTo
напреднал потребител
напреднал потребител
NeLiTo


Брой мнения : 21
Age : 32
Registration date : 14.09.2008

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 6:40 pm

майка ми иска да го осинови Very Happy Very Happy удвена е от тва дит съм и казвала за него Very Happy Very Happy и не може да се примири че в софия почти не може да намери дрехи като неговите Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cveti . Tokio Hоtel
напреднал потребител
напреднал потребител
Cveti . Tokio Hоtel


Брой мнения : 43
Age : 28
Registration date : 17.02.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 8:05 pm

Ami,mama im e fenka po4ti kolkoto i az ,a za tate neznam Razz
Върнете се в началото Go down
dimi_kaulitz
начинаещ
начинаещ
dimi_kaulitz


Брой мнения : 9
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 27.05.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeПет Май 29, 2009 10:29 pm

Майка ми много го мрази вика му педал...прекланял сам се пред педали токио хотел били педераси не знам си какво... тя ако знае че собствения и син е наистина гей..тогава не знам как ще реагира :Д....както и да е не ги харесва мрази дрехите и чантите ми с токио хотел...а като видя 1вия плакат който си сложих каза: зако си ги налепил тез педераси тука...но ся цялата ми стая е с тяхни плакати почти сички дрехи са с тях чантите ми значки прастени медалион дори стикери по целия ми лаптоп и гсм....мхмм...което си е хубаво си е хубаво и майка ми се примири....пуснах си като косата на бил в (дурцх ден монсун) и си правя като неговия лак...хмм с времето сас сичко се свиква... Bill Bill Bill обичам те ужасно многоо!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/boy_m9
Fuck_OFf
начинаещ
начинаещ
Fuck_OFf


Брой мнения : 6
Age : 28
Registration date : 03.06.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 7:47 pm

Ми майка и тате не го харесват
ама кво да се прави кат мен ме кефи
Пък сестра ми хич не я разбирам хем вика че е педерас ама супер много се кефи на песента им Schrei
Върнете се в началото Go down
lov_tokio_hotel
напреднал потребител
напреднал потребител
lov_tokio_hotel


Брой мнения : 45
Age : 26
Registration date : 29.06.2009

Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 8:40 pm

Bill Bill Bill biliii
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислят родителите ви за Бил Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят родителите ви за Бил   Какво мислят родителите ви за Бил Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислят родителите ви за Бил
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Tokio Hotel :: Бил Каулиц-
Идете на: